Skip to main content

Контакти та локація

Готель Опера розташований в тихому районі центральної частини міста, всього в 45 хвилинах їзди від аеропорту Бориспіль. Всього в 10-15 хвилинах ходьби знаходяться Такі Визначні пам'ятки Києва як театр Oпери та балету, Залоті Ворота, собор Св. Володимира та Софійський собор.

Готель Опера Київ, ТОВ «Інтерн»

Вул. Б. Хмельницького, 53

Київ, 01054, Україна

Трансфер

Готель «Опера» пропонує послуги організації трансферів від/до Міжнародного Аеропорту «Бориспіль», Міжнародного Аеропорту «Київ» (Жуляни), Центрального залізничного вокзалу та інших напрямків.

Вартість трансферу на автомобілі бізнес-класу складає:

• Міжнародний Аеропорт «Бориспіль» - Готель (35 км, близько 45 хвилин на таксі) «Опера» - 85 евро.
  • Міжнародний Аеропорт «Київ» - Готель (15 км, близько 25 хвилин на таксі) «Опера» - 45 евро.
  • Центральний залізничний вокзал - Готель (3 км, близько 15 хвилин на таксі) «Опера» - 20 евро.

Ціни фіксовані в євро. Оплата проводиться у гривні, згідно з обмінним курсом, встановленого готелем на момент оплати.

Щоб замовити послугу або дізнатися більше інформації, будь ласка, зв'яжіться з нашим консьєрж сервісом:
[email protected]

Паркинг

Гостям, які проживають в готелі надається послуга безкоштовного паркування на період перебування в готелі.